Etappe | Datum | KP | Starttijd | Naam | Lengte | Snelste rijder | Tijd | Gem. snelheid | Rallyleider | 1 | 22 mei | 1 | 14:30 | SSS Camping General S. Martin | 3,97 km | Carlos Sainz | 3:02,8 | 78,18 km/u | Carlos Sainz | 23 mei | 2 | 9:03 | El Condor - Copina A | 8,39 km | Colin McRae | 6:49,9 | 73,69 km/u | 3 | 10:01 | Giolio Cesare - Mina Clavero | 19,23 km | Tommi Mäkinen | 16:42,3 | 69,07 km/u | Didier Auriol | 4 | 10:40 | Cura Brochero - Nono 1 | 19,26 km | Richard Burns | 9:41,6 | 119,22 km/u | 5 | 12:12 | Chamico - Ambul | 24,82 km | Richard Burns | 18:16,4 | 81,40 km/u | Richard Burns | 6 | 12:54 | El Mirador - San Lorenzo | 20,70 km | Juha Kankkunen | 11:38,2 | 106,73 km/u | 7 | 14:03 | Cura Brochero - Nono 2 | 19,26 km | Juha Kankkunen | 9:33,9 | 120,82 km/u | 8 | 15:21 | El Condor - Copina B | 16,98 km | Juha Kankkunen | 13:44,2 | 74,12 km/u | Juha Kankkunen | 9 | 16:38 | Camping General San Martin | 4,10 km | Richard Burns | 2:41,9 | 91,17 km/u | | 2 | 24 mei | 10 | 8:58 | La Cumbre - Agua de Oro | 23,67 km | Richard Burns | 20:11,6 | 70,33 km/u | Didier Auriol | 11 | 9:59 | Colonia Caroya | 3,40 km | Didier Auriol | 2:22,9 | 85,65 km/u | 12 | 9:59 | Ascochinga - La Cumbre | 28,93 km | Richard Burns | 18:51,7 | 92,03 km/u | 13 | 12:55 | Tanti - Cosquin | 16,14 km | Carlos Sainz | 8:36,6 | 112,47 km/u | Richard Burns | 14 | 13:48 | Villa Giardino - La Falda | 22,53 km | Juha Kankkunen | 16:28,7 | 82,03 km/u | 15 | 15:28 | Capilla Monte - San Marcos Sierra | 23,03 km | Carlos Sainz | 17:35,6 | 78,54 km/u | 16 | 15:59 | San Marcos Sierra - Charbonier | 9,80 km | Richard Burns | 6:38,3 | 88,58 km/u | | 3 | 25 mei | 17 | 9:28 | Santa Rosa de Calamuchita - San Agustin 1 | 26,16 km | Richard Burns | 15:24,7 | 101,84 km/u | 18 | 10:11 | Las Bajadas - Villa del Dique 1 | 18,72 km | Juha Kankkunen | 9:56,3 | 113,02 km/u | 19 | 11:27 | Amboy - Santa Rosa de Calamuchita 1 | 21,33 km | Juha Kankkunen | 11:18,8 | 113,12 km/u | 20 | 12:43 | Santa Rosa de Calamuchita - San Agustin 2 | 26,16 km | Tommi Mäkinen | 15:12,9 | 103,16 km/u | 21 | 13:26 | Las Bajadas - Villa del Dique 2 | 18,72 km | Juha Kankkunen | 9:58,0 | 112,70 km/u | 22 | 14:42 | Amboy - Santa Rosa de Calamuchita 2 | 21,33 km | Juha Kankkunen | 11:16,9 | 113,44 km/u | Juha Kankkunen | | |