Кубок Англії з футболу 1957—1958
Кубок Англії 1957—1958 | |
---|---|
Подробиці | |
Дата проведення | 7 вересня 1957 — 3 травня 1958 |
Призові місця | |
Чемпіон | Болтон Вондерерз (4-й раз) |
Віцечемпіон | Манчестер Юнайтед |
Статистика | |
Кубок Англії з футболу 1957—1958 — 77-й розіграш найстарішого футбольного турніру у світі, Кубка виклику Футбольної Асоціації, також відомого як Кубок Англії. Вчетверте титул здобув Болтон Вондерерз.
Перший раунд
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
16 листопада | Честер Сіті | 4:3 | Ґейтсгед |
16 листопада | Клептон | 1:1 | Квінз Парк Рейнджерс |
18 листопада Перегравання | Квінз Парк Рейнджерс | 3:1 | Клептон |
16 листопада | Бат Сіті | 2:1 | Ексетер Сіті |
16 листопада | Дорчестер Таун | 3:2 | Вікем Вондерерз |
16 листопада | Рочдейл | 0:2 | Дарлінгтон |
16 листопада | Редінг | 1:0 | Свіндон Таун |
16 листопада | Вісбеч Таун | 1:0 | Колчестер Юнайтед |
16 листопада | Джиллінгем | 10:1 | Голстон |
16 листопада | Рексем | 0:1 | Аккрінгтон Стенлі |
16 листопада | Бішоп Окленд | 0:0 | Бері |
19 листопада Перегравання | Бері | 4:1 | Бішоп Окленд |
16 листопада | Транмер Роверз | 2:1 | Віттон Альбіон |
16 листопада | Стокпорт Каунті | 2:1 | Барроу |
16 листопада | Троубрідж Таун | 0:2 | Саутенд Юнайтед |
16 листопада | Нортгемптон Таун | 3:0 | Ньюпорт Каунті |
16 листопада | Ковентрі Сіті | 1:0 | Волтемстоу Авеню |
16 листопада | Брайтон енд Гоув Альбіон | 2:1 | Волсолл |
16 листопада | Норвіч Сіті | 6:1 | Редхілл |
16 листопада | Плімут Аргайл | 6:2 | Вотфорд |
16 листопада | Бредфорд Сіті | 6:0 | Скарборо |
16 листопада | Міллволл | 1:0 | Брентфорд |
16 листопада | Галл Сіті | 2:1 | Кру Александра |
16 листопада | Карлайл Юнайтед | 5:1 | Ріл |
16 листопада | Олдем Атлетік | 2:0 | Бредфорд Парк-Авеню |
16 листопада | Гартліпул Юнайтед | 5:0 | Прескот Кейблс |
16 листопада | Сканторп Юнайтед | 2:1 | Гул Таун |
16 листопада | Менсфілд Таун | 2:0 | Галіфакс Таун |
16 листопада | Порт Вейл | 2:1 | Шрусбері Таун |
16 листопада | Маргейт | 2:3 | Крістал Пелес |
16 листопада | Дарем Сіті | 3:1 | Сполдінг Юнайтед |
16 листопада | Саутпорт | 1:2 | Віган Атлетік |
16 листопада | Освестрі Таун | 1:5 | Борнмут |
16 листопада | Воркінгтон | 8:1 | Крук Таун |
16 листопада | Йорк Сіті | 1:0 | Честерфілд |
16 листопада | Олдершот | 0:0 | Вустер Сіті |
21 листопада Перегравання | Вустер Сіті | 2:2 | Олдершот |
25 листопада Перегравання | Олдершот | 3:2 | Вустер Сіті |
16 листопада | Гілфорд Сіті | 2:2 | Йовіл Таун |
21 листопада Перегравання | Йовіл Таун | 1:0 | Гілфорд Сіті |
16 листопада | Ньюпорт | 0:3 | Герефорд Юнайтед |
16 листопада | Бостон Юнайтед | 5:2 | Біллінгем Синтонія |
16 листопада | Пітерборо Юнайтед | 3:3 | Торкі Юнайтед |
20 листопада Перегравання | Торкі Юнайтед | 1:0 | Пітерборо Юнайтед |
16 листопада | Саут Шилдс | 3:2 | Фріклі Кольєрі |
16 листопада | Волтон-енд-Гершем | 1:6 | Саутгемптон |
Другий раунд
До другого раунду увійшли переможці першого раунду.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
7 грудня | Честер Сіті | 3:3 | Бредфорд Сіті |
11 грудня Перегравання | Бредфорд Сіті | 3:1 | Честер Сіті |
7 грудня | Дарлінгтон | 5:3 | Бостон Юнайтед |
7 грудня | Йовіл Таун | 2:0 | Бат Сіті |
7 грудня | Редінг | 2:1 | Вісбеч Таун |
7 грудня | Стокпорт Каунті | 2:1 | Гартліпул Юнайтед |
7 грудня | Нортгемптон Таун | 4:1 | Борнмут |
7 грудня | Норвіч Сіті | 1:1 | Брайтон енд Гоув Альбіон |
11 грудня Перегравання | Брайтон енд Гоув Альбіон | 1:2 | Норвіч Сіті |
7 грудня | Плімут Аргайл | 5:2 | Дорчестер Таун |
7 грудня | Міллволл | 1:1 | Джиллінгем |
11 грудня Перегравання | Джиллінгем | 6:1 | Міллволл |
7 грудня | Карлайл Юнайтед | 1:1 | Аккрінгтон Стенлі |
11 грудня Перегравання | Аккрінгтон Стенлі | 3:2 | Карлайл Юнайтед |
7 грудня | Олдем Атлетік | 1:5 | Воркінгтон |
7 грудня | Крістал Пелес | 1:0 | Саутгемптон |
7 грудня | Сканторп Юнайтед | 1:0 | Бері |
7 грудня | Порт Вейл | 2:2 | Галл Сіті |
9 грудня Перегравання | Галл Сіті | 4:3 | Порт Вейл |
7 грудня | Дарем Сіті | 0:3 | Транмер Роверз |
7 грудня | Торкі Юнайтед | 1:1 | Саутенд Юнайтед |
11 грудня Перегравання | Саутенд Юнайтед | 2:1 | Торкі Юнайтед |
7 грудня | Герефорд Юнайтед | 6:1 | Квінз Парк Рейнджерс |
7 грудня | Олдершот | 4:1 | Ковентрі Сіті |
7 грудня | Віган Атлетік | 1:1 | Менсфілд Таун |
11 грудня Перегравання | Менсфілд Таун | 3:1 | Віган Атлетік |
7 грудня | Саут Шилдс | 1:3 | Йорк Сіті |
Третій раунд
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
4 січня | Бернлі | 4:2 | Свонсі Сіті |
4 січня | Ліверпуль | 1:1 | Саутенд Юнайтед |
8 січня Перегравання | Саутенд Юнайтед | 2:3 | Ліверпуль |
4 січня | Престон Норт-Енд | 0:3 | Болтон Вондерерз |
4 січня | Ноттс Каунті | 2:0 | Транмер Роверз |
4 січня | Ноттінгем Форест | 2:0 | Джиллінгем |
4 січня | Мідлсбро | 5:0 | Дербі Каунті |
4 січня | Вест-Бромвіч Альбіон | 5:1 | Манчестер Сіті |
4 січня | Сандерленд | 2:2 | Евертон |
8 січня Перегравання | Евертон | 3:1 | Сандерленд |
4 січня | Лінкольн Сіті | 0:1 | Вулвергемптон Вондерерз |
4 січня | Донкастер Роверз | 0:2 | Челсі |
4 січня | Шеффілд Юнайтед | 5:1 | Грімсбі Таун |
4 січня | Стокпорт Каунті | 3:0 | Лутон Таун |
4 січня | Тоттенгем Готспур | 4:0 | Лестер Сіті |
4 січня | Фулгем | 4:0 | Йовіл Таун |
4 січня | Аккрінгтон Стенлі | 2:2 | Бристоль Сіті |
7 січня Перегравання | Бристоль Сіті | 3:1 | Аккрінгтон Стенлі |
4 січня | Бристоль Роверз | 5:0 | Менсфілд Таун |
4 січня | Нортгемптон Таун | 3:1 | Арсенал |
4 січня | Портсмут | 5:1 | Олдершот |
4 січня | Вест Гем Юнайтед | 5:1 | Блекпул |
4 січня | Норвіч Сіті | 1:2 | Дарлінгтон |
4 січня | Плімут Аргайл | 1:6 | Ньюкасл Юнайтед |
4 січня | Галл Сіті | 1:1 | Барнслі |
8 січня Перегравання | Барнслі | 0:2 | Галл Сіті |
4 січня | Крістал Пелес | 0:1 | Іпсвіч Таун |
4 січня | Сканторп Юнайтед | 1:0 | Бредфорд Сіті |
4 січня | Гаддерсфілд Таун | 2:2 | Чарльтон Атлетік |
8 січня Перегравання | Чарльтон Атлетік | 1:0 | Гаддерсфілд Таун |
4 січня | Лідс Юнайтед | 1:2 | Кардіфф Сіті |
4 січня | Воркінгтон | 1:3 | Манчестер Юнайтед |
4 січня | Йорк Сіті | 3:0 | Бірмінгем Сіті |
4 січня | Герефорд Юнайтед | 0:3 | Шеффілд Венсдей |
4 січня | Сток Сіті | 1:1 | Астон Вілла |
8 січня Перегравання | Астон Вілла | 3:3 | Сток Сіті |
13 січня Перегравання | Сток Сіті | 2:0 | Астон Вілла |
4 січня | Ротергем Юнайтед | 1:4 | Блекберн Роверз |
4 січня | Лейтон Орієнт | 1:0 | Редінг |
Четвертий раунд
У цьому раунді зіграли переможці попереднього етапу.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
25 січня | Ліверпуль | 3:1 | Нортгемптон Таун |
25 січня | Ноттс Каунті | 1:2 | Бристоль Сіті |
25 січня | Вулвергемптон Вондерерз | 5:1 | Портсмут |
25 січня | Вест-Бромвіч Альбіон | 3:3 | Ноттінгем Форест |
29 січня Перегравання | Ноттінгем Форест | 1:5 | Вест-Бромвіч Альбіон |
25 січня | Ньюкасл Юнайтед | 1:3 | Сканторп Юнайтед |
25 січня | Тоттенгем Готспур | 0:3 | Шеффілд Юнайтед |
25 січня | Фулгем | 1:1 | Чарльтон Атлетік |
29 січня Перегравання | Чарльтон Атлетік | 0:2 | Фулгем |
25 січня | Бристоль Роверз | 2:2 | Бернлі |
28 січня Перегравання | Бернлі | 2:3 | Бристоль Роверз |
25 січня | Вест Гем Юнайтед | 3:2 | Стокпорт Каунті |
25 січня | Манчестер Юнайтед | 2:0 | Іпсвіч Таун |
25 січня | Челсі | 3:3 | Дарлінгтон |
29 січня Перегравання | Дарлінгтон | 4:1 | Челсі |
25 січня | Кардіфф Сіті | 4:1 | Лейтон Орієнт |
25 січня | Йорк Сіті | 0:0 | Болтон Вондерерз |
29 січня Перегравання | Болтон Вондерерз | 3:0 | Йорк Сіті |
25 січня | Сток Сіті | 3:1 | Мідлсбро |
29 січня | Шеффілд Венсдей | 4:3 | Галл Сіті |
29 січня | Евертон | 1:2 | Блекберн Роверз |
П'ятий раунд
На цьому етапі зіграли переможці попереднього раунду.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
15 лютого | Бристоль Сіті | 3:4 | Бристоль Роверз |
15 лютого | Болтон Вондерерз | 3:1 | Сток Сіті |
15 лютого | Вулвергемптон Вондерерз | 6:1 | Дарлінгтон |
15 лютого | Шеффілд Юнайтед | 1:1 | Вест-Бромвіч Альбіон |
19 лютого Перегравання | Вест-Бромвіч Альбіон | 4:1 | Шеффілд Юнайтед |
15 лютого | Вест Гем Юнайтед | 2:3 | Фулгем |
15 лютого | Манчестер Юнайтед | 3:0 | Шеффілд Венсдей |
15 лютого | Сканторп Юнайтед | 0:1 | Ліверпуль |
15 лютого | Кардіфф Сіті | 0:0 | Блекберн Роверз |
20 лютого Перегравання | Блекберн Роверз | 2:1 | Кардіфф Сіті |
Шостий раунд
На цьому етапі зіграли переможці попереднього раунду.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
1 березня | Вест-Бромвіч Альбіон | 2:2 | Манчестер Юнайтед |
5 березня Перегравання | Манчестер Юнайтед | 1:0 | Вест-Бромвіч Альбіон |
1 березня | Блекберн Роверз | 2:1 | Ліверпуль |
1 березня | Фулгем | 3:1 | Бристоль Роверз |
1 березня | Болтон Вондерерз | 2:1 | Вулвергемптон Вондерерз |
Півфінали
У півфіналах зіграли команди, що перемогли на попередньому етапі.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
22 березня | Манчестер Юнайтед | 2:2 | Фулгем |
26 березня Перегравання | Фулгем | 3:5 | Манчестер Юнайтед |
22 березня | Болтон Вондерерз | 2:1 | Блекберн Роверз |
Фінал
Докладніше: Фінал кубка Англії з футболу 1958
Посилання
- Кубок Англії на soccerbase
- Кубок Англії на rsssf
|
Портал «Футбол» Портал «Спорт» |